Kimmiş Neymiş Alper ?

Ankara’da doğdum ve bundan çok memnun oldum. Hayatta tanıştığıma çok memnun olduğum insanlar da oldu ama daha hikâyenin oralarına gelemedik.

Ankara’nın nezih Çingen semtlerinden Yenidoğan-Çinçin arasında acayip güzel oyunlarla süslü bir çocukluktan sonra ilk apartman dairemize taşıdık…

Ortaokulu Küpelerim yüzünden çok dayak yediğim Keçiören’de okudum. Liseyi ise artık küpenin yavaş yavaş kabullenilme vakitleri içerisinde Aydınlıkevler Ticaret Meslek Lisesi’nde zor bela bitirdim.

O sıralarda zaten göbek bağım çoktan sokaklara atıldığı için vaktimin büyük bölümü Ankara Konur Sokak ve Meclis Parkında içip sıçmakla geçti. Alkol, Eğlence, Kaykay, Bisiklet, Müzik, Çakallık falan işte. Tam bir ergen gibi.

Sonra bir gün bir ajansta çalışır buldum kendimi. Grafik-mırakif işte.. O günden bu güne ortalama 10 senedir grafik-mırafik. Bu 10 sene içerisinde “Sıçarım böyle işe.. Ben masa başında ömrümü çürütemem.. Bilgisayar lanet bir şey” gibilerinden ruh halleri içerisinde istifa edip edip cafelerde garsonluk yapardım. Sonra Antalya – Ankara arası ev taşımalar sezonu.. Gidip gidip gelmeler. En sonunda Antalya’da kalmalar.

Şu an Halen ve ısrarla Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde eğitilmeye ve öğretilmeye çabalamaktayım. Simurg Production isimli bir firmada ne idüğü belirsiz bir pozisyonda bir şeyler yapmaktayım. Halen Şarabı çok sevmekteyim. Az biraz alkolik gibi bir şeyim…

Umarım hayatımın bundan sonraki kısmında daha ciddi bir biyografi yazabilirim.

Monsieur d’Artagnan